A Friggin Unicorn, yo.

طراحی وب سایت ماورانت

طراحی سایت حرفه ای

  گروه متخصصین ماورانت با بهره گیری از متخصصینی مجرب و تجربه ای چندین ساله در طراحی، پیاده سازی ، بهینه سازی و نگهداری و پشتیبانی از انواع مختلف پروژه های آنلاین با انطباق کامل بر استانداردهای بین المللی طراحی وب،از مرحله مشاوره تا راه اندازی کامل وب سایت و نگهداری و بهینه سازی برای موتور های جستجو و بالا بردن آمار بازدید کاربران ، همراه شما خواهند بود. شما نیز اگر مدیر موسسه یا شرکتی هستید و یا مایل به راه اندازی وب سایتی شخصی جهت معرفی فعالیتها یا کالا های خود هستید، می توانید طراحی وب سایت خود را به متخصصین ما بسپارید.

  باید توجه داشت که طراحی وب سایت ، تنها بخشی از فعالیت شما برای موفقیت شما در کسب و کار آنلاین و تجارت الکترونیک است. برای بهرمندی کامل از تمام ظرفیت های موجود در فضای آنلاین توجه به نکات زیر ضرورت دارد :

  1-در ابتدا تعیین هدف کسب و کار آنلاین شما می تواند مسیر حرکت را مشخص کند.

  2-قبل از طراحی وب سایت، مشاوره با متخصصین این امر و مشخص نمودن کامل نیازمندیهای کسب و کار شما می تواند پیاده سازی و پس از آن نگهداری پروژه آنلاین شما را ساده تر و بهینه نماید.

  3-در مرحله پیاده سازی نیز ،ارتباط شما با متخصصین و برنامه نویسان، و بیان نظرات و فیدبک ها می تواند در تکامل بهتر و سریعتر فرایند پیاده سازی تاثیر بسزایی داشته باشد.

  4-برخلاف تصور، با تکامل فرایند پیاده سازی وب سایت، پروژه به پایان نرسیده است بلکه از این زمان به بعد وارد مهمترین و مشکلترین فاز پروژه، یعنی نگهداری و پشتیبانی از پروژه می شویم.

  با توجه به مطالب ذکر شده در صورت تمایل برای شروع یک پروژه آنلاین (وب سایت) منطبق بر استانداردهای بین المللی و با مشخصات، امکانات و طراحی دلخواه خود و همچنین بصورت بهینه شده برای موتورهای جستجو، جهت مشاوره و برآورد نیازمندیهای پروژه می توانید از طریق بخش ارزیابی رایگان پروژه ، در خواست خود را برای تیم طراحی شرکت ماورانت ارسال فرمایید یا برای مشاهده روش های دیگر تماس به صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید.

  تیم متخصصین ماروارنت ضمن مشاوره رایگان برای طراحی وب سایت شما، پس از طراحی وب سایت، در صورت تمایل شما، مسولیت نگهداری و پشتیبانی از وب سایت و پروژه آنلاین شما را بر عهده می گیرد و با تضمین بهترین خدمات پشتیبانی ،تلاش برای رونق و موفقیت تجارت آنلاین شما را انجام می دهد.

  فازهای انجام پروژه وب سایت توسط گروه ماورانت :

  فاز1: برآورد نیازمندی ها

  -بررسی هدف و نیازمندی های شما برای راه اندازی یک پروژه وب سایت

  -تصمیم گیری راجب ظاهر گرافیکی و واسط کاربر برای ایجاد محیط کاربرپسند برای جذب کاربران بیشتر و همچنین ایجاد راحتی و رضایت برای کاربران استفاده کننده از سایت شما

  فاز2: تحلیل

  -بررسی نیازمندی های برآورد شده

  -تطبیق نیازمندیها با واقعیات پروژه

  -تطبیق نیازمندیها با ملزومات بهینه سازی وب سایت شما برای موتور های جستجو

  فاز3: طراحی

  -پس از تحلیل،تبدیل نیازمندیها به کامپاننت ها و بانک های اطلاعاتی و ماژول های قابل پیاده سازی

  فاز4: پیاده سازی

  -پیاده سازی و تولید کدهای برنامه وب سایت به صورت بهینه

  -ایجاد بانک های اطلاعاتی برای وب سایت های داینامیک به صورت بهینه ، برای ایجاد دسترسیهای سریع به صورت امن به اطلاعات کسب و کار شما

  فاز5: نگهداری و پشتیبانی

  -نگهداری و پشتیبانی وب سایت پس از پیاده سازی و راه اندازی

  -تلاش مستمر برای بهینه سازی وب سایت شما برای موتور های جستجو در معرفی کسب و کار آنلاین شما به مشتریان هدف شما

  -بروزرسانی وب سایت

  -تطبیق وب سایت با تکنلوژی های جدید و روز دنیا

  -ایجاد نسخه های پشتیبان به صورت دوره ای برای جلوگیری از خراب شدن یا ازبین رفتن عمدی یا غیر عمدی اطلاعات شما

برای مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

09124941471

09337905107

ball
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به گروه متخصصین ماورانت می باشد
هر گونه کپی برداری غیر مجاز از این سایت پیگرد قانونی دارد
Copyright @ Mavaranet.com . All rights reserved